Ideal Fashion is een kledingwinkel voor vrouwen met zowel Belgische als internationale merken in hun aanbod. De winkel op de Markt in Deinze mag dit jaar 75 kaarsjes uitblazen, en dat wilden zaakvoerders Charlotte Van Steenkiste en Sarah Van Vynckt niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Daarom klopten ze bij De Roo aan voor een totaalrenovatie van de winkel.
“Ideal Fashion staat gelijk aan drie generaties vrouwen met een passie voor mode. Mijn grootmoeder is de zaak in 1949 gestart. 75 jaar later vieren we ons jubileum met een totaalrenovatie van de winkel,” vertelt Sarah Van Vynckt. “We hebben de afgelopen jaren af en toe wel eens opfrissingswerken gedaan, maar nog nooit een volledige verbouwing. Anno 2024 wil de consument beleven, ontdekken en geprikkeld worden. Om onze klanten een aangename shopervaring te kunnen blijven bieden, was het dus tijd om de winkel te moderniseren en klaar te maken voor de toekomst. Alle generaties vrouwen komen bij ons shoppen. Het was dus belangrijk dat iedereen zich welkom zou voelen in de nieuwe winkel.”

“We hebben een beroep gedaan op een interieurarchitecte om onze ideeën vorm te geven. Zij had ook enkele ideeën voor schildertechnieken en gordijnen die mooi in het concept zouden passen. Die ideeën hebben we vervolgens voorgelegd aan De Roo. Zij hebben advies gegeven en gaven ook enkele stalen van verf en stoffen mee, die we in de winkel konden testen. Zo zijn we uiteindelijk voor de Beau schildertechniek van Bosspaints gegaan. Beau is een product op basis van natuurlijke elementen, zoals marmerpoeder, wat voor een matte, ruwe look zorgt. Het past perfect in het moderne interieur dat we voor ogen hadden.”
“We kennen De Roo al heel wat jaren. Tot voor kort zaten ze immers ook op de Markt in Deinze. En we waren heel tevreden over de werken die ze twaalf jaar geleden gedaan hadden. Het was dus een vanzelfsprekende keuze om opnieuw met hen in zee te gaan. Samen met de algemene aannemer Delaere nv hebben ze de verbouwingswerken van a tot z uitgevoerd.”

“De werken zijn erg vlot verlopen en de communicatie met het team van De Roo zat goed. Het was duidelijk dat ze wisten waar ze mee bezig waren. De timing werd ook gerespecteerd. Uiteindelijk zaten we zelfs wat voor op de planning, zodat alles tot in de puntjes afgewerkt was voor de feestelijke heropening. We zijn echt super tevreden met het mooie eindresultaat. Het oogt vernieuwend en klassevol.”